Chyby nedělat, když jste běh, jak zhubnout

Přišel čas, kdy světlo teploty začínají před sebou přímo do pohledu, hodně ke zděšení Ned Stark (mimochodem, věděli jste uznat, že na 24. dubna, zpět Hry o Trůny?), stejně jako jistě, jsou četné museli zvládat stres a úzkost z plavek. Ale umožní nám být jasné: je třeba, aby zhubnout můžete potýkat každém ročním období, pro jeden nebo více faktorů (a také velmi individuální), a také bez pochyb o tom, že běh je ideální úkol zhubnout.

Chyby nedělat, když jste běh, jak zhubnoutOdehrává se to, přesto, že v tomto období můžete vidět v parcích, na cestách, na ulici, lidé, kteří začínají běhat a také dělat hrubé chyby, které jsou natolik závažné, že může vést, v nejlepším případě, opustí závod, a co je nejhorší, získat poškozen. Oni jsou pak povinni nosit, znovu, kilt– ok, absolutně nic společného s ním, ale to je kapitola, která dává velkou moc-a také smrk oděvy nabídnout vám návrhy, velký, drahý, starý, Velký Strýc na to, co se jedné z nejčastějších chyb, stejně jako body, aby se zabránilo. Myslíte, mějte na paměti, že oblek-sauna v silver, který byl tak módní v letech 80-90? Tady: mnoho mnoho lidí, příliš mnoho, outfit to s tlusté kabáty, k-způsob, s účinností neoprenový oblek, dokonce i kabáty, a jsou přesvědčeni, že běží na tyto problémy bude mít schopnost zhubnout předtím.

Nemohou získat opotřebované brzy ráno taky

V těchto případech se potíte a poté, co si přístřešek kapalina však je výsledek, který trvá jen několik minut, a může způsobit slabost, významné pro tělo. Jako ve skutečnosti, pot je pozoruhodná věc, protože to umožňuje termoregulaci těla; vysunutí také nepřináší výhody, vzhledem k tomu, že to bude jistě obnovena v extrémně krátkém čase. Kromě toho, příliš mnoho vzestup tělesné teploty, může být velmi, velmi, velmi (to jsem stát velmi?) nezdravý pro naše zdraví a wellness. Nepochybně, nicméně, s 20 ° C italské jaro můžete v současné době jít ven běží v tričko a šortky také: pokud budete také získat nějaké vzrušení pro první pár minut, po které se vám bude líbit jízdu mnohem více.

Nemohou získat opotřebované brzy ráno takyJe spojen s předchozím bodem. „Protože jsem chytrý: já se potím hodně a pak nepiju, tak jsem si udržet nízkou váhu“. Bohužel to tak nefunguje, ve skutečnosti: kromě ublížit, budete mít opačný účinek, zvýšení retence vody. Protože naše tělo (je chytrý), když jsme se odstranit vodu, reaguje stejně jako je má všechny vzhledem k tomu, že vnímá situaci jako dobu „na suchu“.

  1. Vypít až 2 litry vody mezi jídly po celý den. Tím scongiurerai dobře známo, že zadržování vody, stejně jako zdraví kůže bude jistě zisk.
  2. Malá poznámka: nenechte nad vodou, protože nadměrné konzumace alkoholu může vytvořit elektrolytické problémy. Moderování stejně jako moudrost, nepotřebujete nic jiného.

Přemýšlet o zdraví a wellness

Před začnete běží, je stále vhodné poradit se s lékařem, stejně jako klinické některých, bez ohledu na vaše tělesné hmotnosti a také mass index tuk. Jasně, pokud jste obézní životně důležité, je třeba mít na paměti, že závod bude ve stresu, celé vaše svalové-kosterní systém, a pak vždy využít spoustu upozornění: starat se o úvodní školení procházku, a pak … postupně … on začne utíkat, když se budete cítit sebejistě a bezpečné a bezpečné, že můžete to udělat, aniž by ho zranil. Došlo k nějaké jednotlivé soutěžit hubnutí: jste objevil, měl 15 minut, vzít v 300 Kcal a, po koupání, konzumovat, jako byste byli zpátky ze Ztraceného ostrova.

Přemýšlet o zdraví a wellnessPokud chcete snížit váhu, dieta by měla splňovat vaše energetické výdaje, ne zvyšovat. Ale nebojte se: je pocit, že to trvá jen prvních pár krát. Poté, co že vaše tělo bude najít vhodné chování. Stejně tak se snaží vyhnout potraviny, také tuku, nebo ty, které již pochopili, může si dát na váze. Jíst zdravé, dobře jíst, jíst správně. Nemyslete si, že po 3 týdnech závodění skutečně dosáhl své funkce, protože, nicméně, to není tak.

Běh dělá vám zhubnout, protože to změní náš metabolický proces a také nám umožňuje jíst i více kalorií, i v klidu (to je fantastická věc, není to?) nicméně, to je zdlouhavé, stejně jako stabilní řízení. Zábavný bod je, že s největší pravděpodobností budete určitě být ztraceny v důsledku provozu, když není fregherà nic pro snížení hmotnosti, protože si myslíte, že jen o radost z běhu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here