Dieta pro spalování tuků: tento muž má skutečně ztratil 45 liber tím, že konzumuje zeleninu

Pokud hledáte dietu, jak zhubnout, jste pravděpodobně v ideální poloze. Kromě toho, co lepší způsob, než se učit z příkladu těch, kteří podstoupili celý nepříjemný proces dietní plán s řadou směšné, stejně jako v obchod, člověk, 37-rok-starý, který žije v Atlantě, v georgii, v USA. Jeho příběh oplývá nevšední okamžiky, jako jsou, například, mít opasek pro větší ochranu na výlet. Pro něj také to, že byl mezi největší rozpaky, a to bylo ve chvíli, kdy se etabloval jako all-time nízká. On nikdy neudělal. A také to bylo pak, že on rozhodl se jednat a změnit svůj životní styl.

Dieta pro spalování tuků: tento muž má skutečně ztratil 45 liber tím, že konzumuje zeleninuV roce 2005, kdy bylo dosaženo optimální jeho hmotnost 126 kg. S trochu více než 1,5 m na výšku, a jeho hmotnost problémy, on byl myšlenka být život ohrožující lékařem. Bylo to, jako kdyby byl časovaná bomba, připraven vyhodit do povětří. Co udělal, aby změnit situaci? Pro mnoho let, on byl skutečně snažil diety bez sacharidů ztratit někde mezi 10 a také 15 kg, což je místo, kde se nakonec vrátil ke konvenční „přejídání“. Žádná z mnoha jiných diet plány snažil fungoval, a to buď. Takže, mimochodem, Kurtz, stejně jako jeho lepší polovička sledoval film s názvem docudrama na vědecký výzkum za chování vedení rostlinnou stravu. V tomto bodě, on hodnotí 117 liber.

Dieta pro snížení hmotnosti? Jíst zeleninu!

Podle Kurtze, jak poznal, že se lidé vyvinuli jako býložravci, stejně jako není všežravci, a když si všiml, že jeho tělo je jako konzumovat zeleninu, a on byl jediný, krmiva, čerstvé ovoce, zelenina, celá zrna, a zeleniny (jako jsou ořechy, stejně jako semena).

Dieta pro snížení hmotnosti? Jíst zeleninu!Pomalu snižuje cukr, sůl i olej. Nebyla to prostě jeho hmotnost, která začala k odchodu. Jeho cholesterol klesl z více než 200 167. Váš krevní tlak, který byl vysoký, má ve skutečnosti klesl. Ve stejné době, různé další věci, mám na přepětí, včetně jeho energetické hladiny a také jeho schopnosti, aby si své jídlo. To znamená: mít prospěch pouze. On také zjistil, že by mohla jíst tak vysoko, jak jsem chtěl. Dodávané že budete jíst správné potraviny, on prostě nemůže vyhrát v hmotnosti.

Podívejte se na to jako jídlo měl: Ranní jídlo v časných ranních hodinách V tuto denní dobu, obětoval preference v potravinách, jako jsou oves jídlo, stejně jako ovocné smoothies s mandlovým mlékem. Stejně jako v případě, protože chuť k jídlu mezi jídly? To by bylo spíše typické, ne? No, pokud to platí, byl využit k sušené ovoce a také nesolené a ne pečené, čerstvé ovoce nebo dezert z chia dělal to s mandlovým mlékem. Po roce-a-a-day na své zbrusu nové dietní plán, Kurtz byl přesunut na, s úspěchem, do 45 kilo navíc. On se nyní domnívá, že v u o 62 liber, stejně jako klade na velikost s oděvy.

Proč je dieta pro snížení hmotnosti, má to fungovat?

Podle Dr. John McDougall, lékařský, lékař z Kalifornie, který zkoumal vliv výživy na léčbu stavu déle než 30 let, a je jedním z největších tajemství těchto výsledků, to je v pochopení, že všichni lidé mají vždy rostliny-jedlíci, a to především na škrob.

  • Škrob může být rovněž nalézt v těstoviny, fazole, rýže, kukuřice a brambory
  • jsou potraviny, které splňují těla a také mohou být volby na maso, stejně jako mléčné výrobky.
  • Jedinci předpokládat, že budou upírat k úmrtí, pokud nechcete jíst hamburger,“ řekl McDougall.

Proč je dieta pro snížení hmotnosti, má to fungovat?Podle lékaře, reklamě a marketingu maso, stejně jako mléčné položky, to přišlo být tak spolehlivé, že jsou často připojit vápníku s mléčnými výrobky a zdravé bílkoviny s masem, je odrazem všech-přírodní, když je to tak jednoduché, jak získat tyto živiny prostřednictvím rostlinné stravy s přírodními. Kurtz kreditní zprávy jeho pohodlí v přechodu do této rostlinné stravy, je pravda, že on musí žít v blízkosti supermarket, kde můžete dostat jídlo, které je zdravé a vyvážené. Jako býval ve své domovské vařit to bez problémů. On také využili bazénu, kde je vždy něco kolem 20 kol šest až 7 dní v týdnu. „Nejsem mosting pravděpodobné, že jít spát hladový. Každá malá věc v životě je mnohem lepší,“ řekl zabalené.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here