Dokonalá Pleť: Péče O Obličej, Bez Vad

Nicméně přesně tak, jak to sakra je, že hvězda tvář tak jasná, stejně jako hladké a také vynikající kůže? A ano, teď už by měla mít více než 40 let …“. To je dotaz, který jsme vlastně všichni se ptali sami sebe každý tak často, v přední části televizoru nebo v temnotě kina. V těch případech, reakce může být jeden (nebo i více) z následujících možností: plastická chirurgie, skvělý make-up, hudebník, vynikající kameraman, vynikající práce v post výroby … Ale to může být rovněž případ, že starlet obavy, že úspěšná dáma, jistě nebude nutné vyčistit recepty po celý den, nebo se probudit v sedm na hlavu funkce: bezproblémový život pomáhá zůstat mladý.

Dokonalá Pleť: Péče O Obličej, Bez VadNicméně vzhledem k tomu, že to není to jediné, co můžeme udělat v jejich vlastní život, pak to bude dobré, aby se pokusili chránit to, co máme s využitím zdravý způsob života praktik, tak vysoko, jak je to možné. Pojďme se podívat na nějaké tipy na to, jak přesně k udržení nejlepší kůže. Mít nejlepší kůži není utopie, ale cíl, který potřebuje minimální zájem a také každodenní péči. Geny má, samozřejmě, ale styl života, rutiny, jídlo by mohlo mít vliv na skutečné kouzlo! Pozoruhodné kůže má velké zrno, bez rozšířené póry nebo skvrny, pro zářící pleť tón, to je hladká a bez hlubokých drážek, je příjemný na dotek. Nicméně, stejně jak se vám získat pleť také? Kůže je světlo celého těla a také proces stárnutí:

  1. úzkost, problémy životního prostředí, stejně jako špatné rutiny produkovat důležité změny, které se odrážejí na úrovni kůže.
  2. V důsledku toho, je nutné pochopit, váš typ pleti a péči pro různé oblasti těla s cílenou léčbou.

Jaký je váš typ pleti?

Primárním krokem pro dokonalou pleť je pochopit, jaký druh kůže máte, aby jejich použití ošetření, ideální k jeho povaze. Normální pleť: stretch, silný, hladký; mastnou pleť: lesklý, opravdu cítit mastná; kůže zcela suché, tenké, náchylné k praskání; smíšená pleť: zcela suché, a také mastná na čelo, nos a také bradu, nečistou pleť: akné, černé tečky a také pupínky. Normální pleť: produkty věnována na kůži typické jsou vyrobeny k udržení a také obsahovat správné množství hydratace, že kůže je v současné době ve věci.

Jaký je váš typ pleti?Pro nejlepší normální pleť vybrat pleťové vody bohaté na aktivní principy, stejně jako všechny přírodní, jako je máslo, rybaření, olivový olej, aloe vera, stejně jako květiny, jako je heřmánek (uklidňující, zvláčňující). Fleur-de-lis na různých druhé straně dává lesk a je skvělý na letní období, protože je to oživení.

Mastná pleť: doporučujeme pleťové vody, mazu vyrovnávání, uvolňující, stahující, ale non-agresivní krémy na základě konkrétní byliny, jako je lopuchu, koňský kaštan, šalvěj, rozmarýn odstranit, pomoci uzavřít obrovské póry, proto vyhnout zálohu mazu, stejně jako prach, který vytváří akné.

Hodnota výživy

Primárním krokem pro ideální pleť patří výživu, protože pleť je výrazem vnitřního zdraví. Existují potraviny, které nebudeme mít dost, a pomoci opětovný růst kůže, stejně jako ostatní, že kompromis wellness usnadněním vzhled vrásek a nečistot. Je nezbytné mít zdravé a také zářící pleť je brát vitamíny, z nichž některé hrají zásadní povinnosti v oblasti wellness a zdraví pokožky.

Hodnota výživyTady jsou někteří „dobří přátelé“ naší pokožky, a také originální přírodní léčby. Prostředí-přátelský čaj: má detoxikaci, stejně jako mohou pomoci předcházet rakovině kůže. Luštěniny: fazole i čočka se skládá z vitaminu B, prospěšné při buněčné regeneraci a posílení pleti přirozenou obranu. Zelenina jako celek: rajčata, mrkev, a tak dále, mají antioxidační domovy, oni vypořádat se s působením volných radikálů, stárnutím pokožky a regenerují pokožku ovlivněn extrémním stresem a úzkostí. Také špenát, tuřín eco-přátelské a brokolice mají rezidenčních nemovitostí, které nejsou minimální, jejich používání zajišťuje, že kůže je přirozeně více aktivní, důsledné a vrásky oslabené v důsledku existence vitamin A, má na starosti proces růstu a také rozvoj buněk.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here