Jak se starat o vizi předtím, než váš počítač – ukazatele a cvičení

Na pracovišti budete trávit 8 hodin v přední části počítače, zobrazovací systém, na cestě domu, můžete vytvořit zprávu, při pohledu na mobilní obrazovky, a také domů si sednete před? Vaše oči pravidelně pracovat na nejvyšší možnou rychlost, takže je třeba zvýšenou ochranu a léčbu. Učit se přesně, jak se starat o zrak v přední části počítačového systému. Vhodné pracovní Pro zahájení, jednat s funkční design pracoviště politiky řídí, jak chcete uspořádat svůj pracovní prostor v kanceláři snížit nepříznivé účinky na obrazovce počítače.

Jak se starat o vizi předtím, než váš počítač - ukazatele a cvičeníUjistěte se, váš počítač je systém správně nakonfigurován. Displej by měl být cca. 50 – 70 cm od očí, to musí být nakloněný pod úhlem 10-20 stupňů. K vidění je také důležité osvětlení místnosti, ve které fungujeme. Odborníci doporučují, aby, pokud možno, ne začlenit přirozené světlo s syntetické. Zdravější by jistě bylo použít okolního světla. To bude zůstat jasné škodlivé odrazy na displeji. Bounce může také způsobit stolu, takže si musí vybrat matný povrch. Pozadí za zobrazení (např. stěny) by měl být ani moc tmavý, ani stejně brilantní. Pracoviště, zařízení, stejně jako a/c vytvoří určité mikroklima. Četné jsou zaměstnanci zažívají suchost spojivky a kůži. Musíte zůstat s zdravé bylo téma živé paměti, strava a také pít hodně vody.

Přestávka na mozku, odpočinek pro oči

Servis počítače unavené oči. Všechny postavy na dlouhou dobu stanoveny v nepřirozené, sedí. Kromě toho, na větší koncentrací spinają všech svalů obličeje. Ophthalmologists doporučujeme, aby každý hr vyčerpaný na počítači dělat 5 minut přestávku. Třeba pauzu nejen z monitoru, ale také z myšlení o pobytu.

Přestávka na mozku, odpočinek pro očiMusíte se snažit, aby zcela vypnout zvuk, aby se do práce mnohem více úspěšně. To je nejlepší se rozhodnout na procházku, terasa nebo veranda. Zajímavý trik, který pomáhá v boji proti pocit suchých očí, nucený blikat. Výzkumy ukázaly, že v procesu pohledu na obrazovku, přinejmenším mrugamy pro, že důvod, proč oči méně vlhký. nnym vynikající cvičení pro prázdninové ubytování je střídání na podívejte se na něco, co blízko a daleko. Vezměte tužku, plocha je v úrovni očí, a poté, co ve dvoře a škálování. Cvičení Chcete-li přesunout pohled na stejnou dobu, dolů, nahoru, doleva a doprava. Nedotýkejte se hlavy! Pohybovat jen očima. Ovládal? Teď je to těžší: bez přemístění hlavy zataczaj oči indikace nekonečna. V procesu práce s počítačem, ohněte paže, stejně jako tlak svalů oční bulvy, čas od času, pokuste se je uvolnit.

Můžete zkusit následující cvičení. Tyto mohou být příznaky CVS systému počítačového vidění, poruchy zraku. Podle výzkumné studie ERgotest.pl koná se každé další s ní, a také CIP, více než 91% polské interanatuów zažívá výše uvedené otázky. Navíc se odhaduje, že CVS má v současné době dostal na více než 75% lidí, které investují přední části zobrazení pro více než dvě hodiny denně – není jen bílý límec pracovník, ale také mladí lidé, stejně jako dospívající.

Syndrom počítačového vidění

Tento stav byl uznán v roce 1994, Americká Akademie oftalmologie přišel, stejně jako definuje poruchy opotřebované oči způsobené delším vypořádat s počítačem. CSV na základě 75% lidí, které investují před počítači více než 2 hodiny denně. Tyto práce zejména vliv na tělo. Za prvé, tam je problém s hydrataci rohovky a spojivky. V rámci pravidelné podmínky mrugamy o 12 krát za minutu, a také s ohledem na displeji, a to i 5 krát méně. K tomu, oči pálí rychle, jak by to mělo soustředit velmi dlouho na jeden předmět při práci s počítačem. Navíc ohrozit svalové hmoty oční bulvy. Musíme se nepodaří pamatovat, navíc pokud jde o škodlivé účinky záření obrazovky na oči. Proto, týká CSV porucha, která často spojena:

  1. zhoršené vidění
  2. nepříjemné pocity v očích
  3. svědění očí
  4. zcela syndromu suchého oka

Syndrom počítačového viděníZefektivnění a také změny postupů může výrazně snížit nepříznivý efekt dlouhých hodin práce u počítače systém na oko projektanta. Za prvé, je velmi důležité řádné přípravy na pracovišti. Také je třeba provzdušnit prostor. Měli bychom neměli ignorovat poskytuje tělu požadované živiny: A, C, E, zinek, hořčík a selen. Projektant musí také nelze přehlížet běžné oční vyšetření. To je nejlepší, aby se objeví na očního lékaře nejméně jednou za šest měsíců. Jednotlivci těží hodin na svém počítači, systém by měl rovněž vybrat vhodné brýle nebo zavolejte čočky.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here