Péče o vlasy: přesně, jak pečovat o své vlasy v 7 jednoduchých kroků

Péče o vlasy není předat pouze prostřednictvím správné mytí! Objevte spolu s námi, jak přesně se můžete vypořádat s vlasy na vlasy v 7 jednoduchých krocích! Péče o vlasy je velmi důležité pro každého dámu: ty lidi, které nechtějí hlavou vlasů atraktivní, hladké, brilantní a také, především, zdravé?

Péče o vlasy: přesně, jak pečovat o své vlasy v 7 jednoduchých krokůPrávě zde jsou 7 akcí (snadné však nutné), aby si vlasy skutečně záblesk. Často stačí opravdu jen trochu extra soustředit se na pohyby, které děláme na denní bázi, z vlasů šampon k použití domácí mety. A ti to zjistit přesně, jak se starat o vlasy, pak ne přestat ještě více! Jste připraveni začít? Pokud chcete pečovat o své vlasy, nezapomeňte udělat masku přinejmenším až za týden. Vlasy masky, aby vaše vlasy vyzařují, stejně jako množství, jejich posílení a zvýšení česání. Existuje mnoho a specifikace pro nejrůznější požadavky. Masky nemají nahradit kondicionér: potřebujete větší rychlost závěrky, stejně jako jejich akce výživné a také hydratační je mnohem více extrémní, to dostane hluboko do struktury vlasů, což je silnější. V létě, je obzvláště nutné, protože naše vlasy prochází vyšší napětí (od hladiny moře, stejně jako bazén pro jednoduché vystavení slunečnímu záření).

Péče o vlasy začíná s prádlem

První nařízení, aby se péče o vlasy je správné mytí cyklu, provede se zvláštní. Zpočátku, vyčistěte si vlasy jednou za 3 dny. Čištění častěji, může vytvořit nežádoucí mazu, což je tuk vlasy. Šampon je gesto odvolání basic. Neustále zvolte produkt ideální pro váš typ vlasů (zcela suché, mastné, barvené, atd.) a také má jemnou vzorec, že hodnoty pH vaší pokožky, hydratuje i zjemňuje kapilární vlákna. Chcete mít vlasy zdravé, začněte tím, zalévání je dobře, takže je pro velmi dlouhou dobu pod proudem vody.

Péče o vlasy začíná s prádlemDát trochu šamponu do dlaně vaší ruky, stejně jako jej použít na vlasy. Jemně masáž do pokožky hlavy a poté nechte ho odpočinout na pár okamžiků. Zůstat jasné, o dva vlasy, šampony, takže to zvyšuje porozumění zbytečně pokožku hlavy! Umýt si vlasy, můžete míchat chladné vody s bílým octem nebo citronovou, získat vlasy světlo z brilantní úvahy. Obnovit bezpečnost vrstvu vlasů, regeneruje je a také dělat to více krásné, naneste balzám. Nechte položka pro definovanou dobu a poté dokonale opláchněte. Pokud jste, můžete skončit s proudem chladné vody omezit rozsahy vlasy, stejně jako se jim lesk.

Vhodné vysychání

Rovněž vysychání je nutné ošetřit vlasy. Nejúčinnějším řešením by jistě bylo, aby je sušit v all-přírodní prostředky:

  • aby co nejvíce ohromující sezónu zapomenout vlasů!
  • Pokud je, spíše, jste nuceni využít to, začíná nasávat přebytečnou vodu z vlasů ručníkem a poté, co se změní termostat zařízení na mírné teplotě.
  • Nadměrné teplo poškozuje kutikulu vlasů, stejně jako vaše vlasy budou jistě objeví více neprůhledné a na omak drsná.

Vhodné vysycháníVysoušeč vlasů s reproduktory jsou vybíráni: aby bylo možné na teplo ne se soustředit příliš mnoho na podrobnosti oblast, proudící teplo, stejně jako se kazí mnohem méně se kůže. Když zvolíte kartáče použití, s volbou pro verze v přírodním produktu, které respektují vlasové vlákno. Ne hřebeny a kartáče v plastu a také průměrný: jsou zařízení, která jsou stojí za to strávit! Zabránit přísada k usnadnění rozčesávání vlasů, pokud jsou vlasy ještě vlhké, protože se může rozbít a navíc pohodlně. Spazzolali ne příliš mnoho, aby nedošlo k vytvoření škody na délky a návrhy. Difuzér univerzální je ideální nástroj pro suché vlasy, takže je hojné a bez ničí vlasy! Jeho rámec rovnoměrně rozptýlí vzduch k výrobě curl a také vlny bez krepatění. Rozměry této verze jsou vhodné pro v podstatě jakýkoli typ typ vlasů, sušák na prádlo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here