Po celou dobu prázdnin, vaše pokožka má skutečně utlačovaných z mnoha důvodů

Pod vlivem teplého a také vlhkosti, kůže se vytváří ještě více mazu. Kosmetika sun bloků, které budete používat často pomoci gelu vaši pleť. UV záření může dotknout buněk, zajistit, oživení kůže, což způsobuje pokles v produkci elastinu i kolagenu. Kůže je méně pružná a silnější. Nežádoucí mazu generované v potních žláz pak bude stagnovat, spolu s kanály, jimiž se má pohybovat, folikuly pilo-mazové.

Po celou dobu prázdnin, vaše pokožka má skutečně utlačovaných z mnoha důvodů:To je ucpání pórů. Mastná pleť, ucpané póry, jakož i hromadění mazu: jsou splněny všechny podmínky umožňující růst bakterií v potních žláz: propionibacterium acnes. V současnosti existuje v normální časy, avšak v nižší částce, může postupovat bez kyslíku, a také se skládá z látky podporující otok. V průběhu prázdnin, takže máte dojem, že nedostatky zmizí pod tan, nicméně na oplátku, rozčarování: kůže skončí, jsou jemnější, póry se rozšíří a také přepínače se objeví … To je oživení dopad!

Jaké jsou dobré reflexy, aby se obejmout, abychom se rozloučili s problémy?

Oloupat -: vlasové folikuly v pilot-mazové bude jistě désobstrués. Peeling Smooth Double Činnost zahrnuje mikrokuličky Jojobového Vosku, prášek z Bambusu, stejně jako Jojobový Olej. Tato aktiva pomoci odstranit odumřelé kožní buňky, stimulují buněčnou obnovu a také doladit vzhled pokožky.

Jaké jsou dobré reflexy, aby se obejmout, abychom se rozloučili s problémy?Použijte tento peeling jednou až dvakrát týdně. Hydrát vaše pleť brzy ráno stejně jako večer, a také je důležité v průběhu celého roku a také mnohem více po opakovaném vystavení slunci! Krém Obličej Posvátný Lotos je emulze soft, který vrací pokožce lesk a rozjasňuje pleť. To zahrnuje odstraňuje z Lotosu Posvátného anti-oxidant bytové nebo komerční vlastnosti, rostlina složité s anti-dráždivé a také anti-pobuřující vlastnosti, stejně jako výtažky z Aloe Vera ctnosti regenerační. Doporučujeme aplikovat krém ráno a večer.

  1. Maska, Intenzivní Hydratační krém, zjemňuje extrémně vyživuje a posiluje suchou pokožku. Mezi jeho majetku, má podstatu Glasswort, které densifies a také reorganizuje pokožku a Bambucké máslo, které zklidňuje podrážděnost.
  2. Jak pomoci zvýšit produkci kolagenu a také elastin. Použít tuto masku 2-3 krát každý týden. Vzhledem k tomu, vlasy jsou často mnohem více rozbité, stejně jako suché po dovolené, Olej Přímých existuje oživit!
  3. Použití na hroty nebo přímo do masky. Nicméně naše léčba modlitbou rovněž klade na tělo! To poskytuje energii pro své oslabené pleti a napomáhá k eliminaci stárnutí vyvolané slunečním zářením.

Dobré reflexy proti skvrny z obličeje

Odstranění nežádoucího kožního mazu, čistí pokožku, stejně jako désincruster póry podrobné, je nutné začít na vynikající základy. Ale to by mělo být provedeno bez poškození epidermis, nebo jiného, udržuje otoky, stejně jako skvrny jsou s největší pravděpodobností vrátí více atraktivní … tak upřednostňuje řešení na bázi povrchově aktivních látek, které jsou lehké, i když nejsou rezervovány pro skiny s skvrny a také vždy opláchněte teplou vodou. Pokud vás udělat-zamaskovat to, odstranění kosmetiky, navíc se musí starat. Nikdy drhnout.

Dobré reflexy proti skvrny z obličejeS vatovým tamponem namočeným s vodou, micelární, tampon to na umístění maskovaný a také náchylný na skvrny, aby se rozpustil pigmenty. Opláchněte sprej termální vodou k odstranění povrchově aktivních látek a také, aby se zabránilo zkušenosti těsnosti. Jakmile kůže je čistý, naneste čistící krém může pomoci zpřísnit póry a zabránit nové kontaminaci. Tyto vzorce stahující se skládají z možností ovocné kyseliny, kyselina salicylová, aktivní sebo-regulační orgány Na různých druhé straně, oni také skládat z alkoholu, stejně jako by mohly být nepříjemné. Nepřehánějte to, stejně jako zůstat jasné využití je každý den. Pokud vaše tlačítka se vztahují k vaší menstruace, můžete použít několik dní před menstruací, aby se zabránilo zánětu. Volba: ošetření, které obsahují komponenty, astringents, ale nejsou vyvinuty jako krém. Ty lze použít po celý den bez obav.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here