Podívejte se na potraviny, stejně jako rutiny, které pomohou zhubnout

V boji proti nadváhou eliminuje odpočinku mnoha lidí. Někteří by také spadají do pasti nákupu dietní plán naloženo s omezeními, které mohou způsobit wellness poškození, a také není přinést příznivé výsledky.

Podívejte se na potraviny, stejně jako rutiny, které pomohou zhubnoutA podle registrovaná dietní sestra Janice, Paulo Nunes, učitel z programu Výživy v Centro Universitário São Camilo, konkrétní potraviny vám může dát větší pomoc při spalování tuků. „Z lékařského hlediska, není tam žádný důkaz, že tam jsou potraviny, jejichž funkce nebo dopad je urychlit metabolismus těla.

To, co jsme především jsou možnosti, které nabízejí energii do těla v pomalém, ale konzistentní, jako jsou potraviny bohaté na vlákninu a také v termogenní, že je mají schopnost zahřát lidské tělo může produkovat teplé, stejně jako na pomoc se snížením kalorií.“ Je to bezpečné tvrdit, že tam jsou zázraky, a to musí být ve spojení s dobře vyváženou stravu a také zdravé a vyvážené úkoly. Potřebujete vědět více o jídlo a úpravy oblečení, se nazývají? Takže, podívejte se na tyto návrhy se přihlásil dietní sestra Janice.

Jíst potraviny, které jsou termogenní

Jídlo je termogenní, mají schopnost zahřát lidské tělo může produkovat teplo, stejně jako na pomoc se snížením kalorií. Neexistuje žádný určitý návrh v souvislosti s výše jeden každý z nich, aby vám pomocnou ruku v udržení váhy. „Není tu konkrétní dobu, aby bylo možné určit, že ztráta hmotnosti, přesně, je závislé osoby, a úpravy podle jeho vlastní vůle, rozlišení, stejně jako navazující výživu“. Oni mohou být konzumovány syrové, jako doprovod k salátové dresinky, a dokonce stříká na syrové saláty. Je to také stojí za to přidat do koření v mnoha vaření přípravné práce, jako je dušená masa, stejně jako se podílel na ovocné šťávy, stejně jako organické čaje.

Jíst potraviny, které jsou termogenníNíže jsou některé možnosti: Paprika Zvyšuje průtok krve, stejně jako fyzické tělo teplotní úroveň, a také pomáhá při trávení. To má capsaícina, sloučeniny bohaté na antioxidanty, anti-zánětlivé aktivity, a že je chrání proti hromadění tuku v tepnách. Pokud jedinec jí v cestě na vrchol, to může způsobit zánět žaludku. Urychluje metabolismus o 20%. Zázvoru Je gingerol, látka odpovědná za zvýšení teploty na úrovni těla, který pomáhá při odstraňování tělesného tuku. To také zvyšuje metabolismus o 20%. Konzumace alkoholu, příliš mnoho může způsobit zánět žaludku.

Konzumovat potraviny, které jsou bohaté na vlákninu

Potraviny, které jsou bohaté na vlákninu-můžete přidat postup skládání rovnováhu. Poskytují pocit sytosti, a také poskytují energii do těla v stagnující, nicméně konzistentní. Několik z nich se skládá z celého zrna (oves, pšenice, ječmen, žito, pšeničné otruby, divoká rýže), ovoce, (zejména v kůži) a zelenina (zejména listové zeleniny, jako je hlávkový salát, rukola, čekanka, mangold, řeřicha, čekanka).

Konzumovat potraviny, které jsou bohaté na vlákninuTo je navrhl, aby se v minimálně 3 porce ovoce, stejně jako dvě porce zeleniny (ideálně raw) a celozrnných výrobků za den. Příliš mnoho může způsobit bolest, jako windiness, pocit plného břicha, jakož i, v případě, že spotřeba vody je menší než 2 litry za den, nesrovnalosti. Nemusíte také přemýšlet o tom, jak zůstat na velmi dlouhou dobu bez jídla. Myšlení je špatně, že zpomaluje činnost metabolismu, který má tendenci šetřit energii. Spolu s tímto, rychlý zvyšuje pravděpodobnost, že jíst potraviny poté. Pro odpovídající výkon mikroorganismu, doporučení je vsadit na tolik jako pět nebo 6 malé jídla každé 3 hodiny. Zabránit konzumaci rafinovaných sacharidů (bílá mouka, bílý cukr, bílé pečivo), rafinované potraviny (chipsy, sušenky, balené, konzervované předměty, a také další), et cetera odpadu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here