Přesně, jak se starat o své tělo: odpovědi pro mládež s autismem

Proč je třeba pečovat o své tělo? Naučit, jak se vypořádat s vaší vlastní tělo je nedílnou součástí vašeho vývojového procesu. Jak budete starší, vaše tělo bude měnit, jak si změnit z dítěte na muže. To dostává název dospívání. Během věku puberty, budete určitě vytvořit: na kůži, stejně jako vlasy extra mastné vlasy na obličeji (horní ret, tváře, bradu i krk), axilární (v rámci unie paže s trupem), nohy, stejně jako soukromé části (části těla, které se vztahuje na spodní prádlo).

Přesně, jak se starat o své tělo: odpovědi pro mládež s autismemPot nežádoucí zápach, a to zejména v podpaží. mnohem hlubší hlas. erekce, ejakulace, a také mokré sny. Erekce, kdy penis bude větší a také mnohem obtížnější. Když se dostanete lepkavé tekutiny z penisu, tzv. vrcholí. Pokud eyaculas v noci, zatímco spíte, to dostane název „vlhký sen“. Všechny tyto změny se vyskytují postupně. Budete se muset naučit nové postupy udržovat si pořádek a také zdravé a vyvážené.

Co mám dělat každý den?

Aby i nadále být čerstvé a také čisté, musíte udělat následující. Dát na spodní prádlo, stejně jako šaty čisté každý den. Čisté ruce a vypořádat se s každý den s mýdlem a také vody. Použijte ručník secártelas. Sprcha nebo sprchový kout sami.

Co mám dělat každý den?Při koupání nebo plavání, můžete vyčistit všechny části těla a také vlasy. Použití antiperspirant každý den. To bude určitě ten podpaží bude jistě méně potí, a ne vůně špatný. Čistit zuby alespoň 2 krát denně, a také strávit zubní nit každý den. Takže pokud jde o prevenci s páchnoucí dech, stejně jako zubní kaz. Jak je to holení? Když vám rostou vlasy na obličeji, je možné, že máte v úmyslu snížit.

Zeptejte se jeden z vašich rodičů nebo jiný spoléhal na dospělých, jak využít břitva. To může chvíli trvat, než získat z využívání na zážitek z holení. Navijáky elektrické jsou hlasité, stejně jako můžete, aby se trochu příjemné. Existují různé jiné strojky, které jsou extrémně ostré a také se s nimi, můžete snížit ji, pokud si nejste vědom. Být velmi opatrní při použití holicí strojek.

Předpokládejme, že mám erekci, orgasmus, nebo vlhkým touha?

Všechny starší děti a všechny lidi, erekce, climaxings stejně jako mokré sny. Jsou zcela běžné, stejně jako součást růst postupu. Pokud se vzbudíte brzy ráno a také budete mít spodní prádlo, stejně jako listy lepkavé, znamená to, že jste měli vlhký sen. Sundat pyžamo, stejně jako spodní prádlo. Úprava prostěradla. Umýt a také nosit spodní prádlo, a oblečení čisté. Jaké spodní prádlo si vzít s sebou? Vyberte nějaké kalhotky, které jsou pohodlné. Někteří mladí lidé upřednostňují používat dlouhé spodní prádlo typ spodní prádlo, protože jsou snadné, jejich uvedení na a sundala.

Předpokládejme, že mám erekci, orgasmus, nebo vlhkým touha?Různé jiné děti dávají přednost nosit kalhotky, vzhledem k tomu, že si všimnou, že se postavit lepší intimní součásti, když se chůze, běh, stejně jako skok. Test různých typů kalhotek, dokud si najít pár, který vám opravdu vyhovuje. Zdá se, že potřebuješ zjistit spoustu bodů! Přesně, jak můžu mít na paměti, vše, co? Vytvořit a rozvíjet také zbrusu nový den-to-denní rutiny může potřebovat nějaký čas zvyknout si na to. Zde jsou některé zábavné znamená pamatovat na dobro celku. Vydělat na své vlastní plán, takže víte, kdy budete muset umýt si obličej, oholit nebo sprcha. Použijte fotografie, rozložení, nebo kontrolní seznam, který bude jistě ukázat opatření, aby v souladu s umýt v časných ranních hodinách. Čísla součásti, které je třeba využít, například: mýdlo, šampon, stejně jako deodorant, aby zajistily, že jste pochopili, co to je použito v minulosti a co je to využití pro po.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here