Tady je snadné, levné, stejně jako přírodní výběr, aby se vaše rutinní kouzlo výrobků

Přehánění inzeruje pochopení, ale poté, co jsem skončil být seznámeni s tím, co kokosový olej může udělat pro kůži, nehty a také vlasy, cítím se prakticky nucen sdílet je s každým, uznávám. Stejně jako to není podvod. Helsebixen vysvětluje, že olej je populární pro své antivirové, antibakteriální i antimykotické výsledek. Zároveň hydratační, protože to může rychle proniknout do pokožky a vlasů. Oni také skládat, které budete potřebovat investovat do chladné lisovaný kokosový olej, vzhledem k tomu, že všechny dobré živiny jsou v ní zachována. To tvrzení opravdu jasně na obalu, když je za studena lisovaný.

Tady je snadné, levné, stejně jako přírodní výběr, aby se vaše rutinní kouzlo výrobkůTo je nedostatečné, že to je ekologické. V získat pod svou největší kokosový olej-tipy, které jsem věrně využít ve vaší domácnosti. Doplněn Každý Z dámy‘ skønhedsredaktør, Julie Brandt, základní rady pro exotické nouze. Objevíte lahodné uklizené pocit na zubech, které lze jednoznačně doporučit. Čistit zuby s kokosolien po dobu 5-10 minut v čase. Můžete také použít ‚olej‘ kreslení, kde musíte stisknout kokosového oleje do úst, po dobu 10-20 minut. Očekává se, že vyčistit celá ústa účinně.

Kokosový olej ošetření vlasů

Bez ohledu na to, jaký druh vlasů máte, to je vždy skvělý nápad poskytnout terapii každý nyní a pak. Kokosový olej je jak levné, stejně jako velmi hydratační verzi. Tag kokosolien na zcela suché vlasy, stejně jako nechat ho odpočinout tak dlouho, jak je to možné. Určitě si tašku přes vlasy a ručník a také pářit se to přes noc. Zásadní!!! Masážní terapie šampon na vlasy, NEŽ si ji vyčistěte vodou. Jinak vaše vlasy velmi mastné.

Kokosový olej ošetření vlasůKokosový olej na vlasy Můžete také použít kokosový olej jako olej na vlasy myšlenky. Skønhedsredaktøren uvádí: „Moje nejlepší návrhy, když budete muset použít oleje, je využít trochu méně, než jste očekávali.“ Tuky jsou obvykle větší než běžné pleťové vody a krémy, stejně jako je to náročné, aby zachránil pět minut před odjezdem.

Kokosový olej pokožku Použití kokosolien, jako byste použít hydratační krém. To dává konkrétně měkké kůže s pěkným záře. Skønhedsredaktøren:

  1. „Máslo je vždy na kůži, když je vlhký, hned po koupelně. Olej váže vlhkost do kůže a proniká rychleji do budovy.“ Máš úplně suché rty, můžete použít kokosový olej jako balzám na rty, pokud se vám líbí přednost.
  2. Mám tendenci mít velmi suché rty a také využít jako výsledek kokosolien na peele. Tak jako můj balzám na rty lépe projevit. Smíchejte cukr, stejně jako kokosový olej spolu do lepkavé hmoty.
  3. Masáž je kolem na rtech po dobu 2-3 minut. Můžete s výhodou použít několikrát týdně, podle potřeby.

Kokosový olej tvář

Jsem neustále využívá kokosový olej pro exfoliaci, vzhledem k tomu, že nezanechává pleť vysuší a není příliš obtížné i pro citlivou pokožku. Malý otok kokosový olej, stejně jako mezi to buď cukr nebo sůl. Masáž pak je hmotnost, v kole pohyby na krku a také tvář. Můžete s výhodou použít 1-3 krát týdně, v závislosti na vaší pleti druhu. Já opláchněte nežádoucí obličeje a zanechává pokožku s trochou kokosového oleje.

Kokosový olej tvářKokosový olej makeupfjerner Nezáleží na tom, zda jste pro každodenní jít s voděodolnou řasenku nebo ne, pro kokosolien eliminuje všechny vaše ansigtsmakeup. Jsem využít každý den kokosový olej odstranit zejména můj oční make-up, jako je extra jemný k choulostivé oko. Aby vatovým tamponem vlhký, a také přišel trochu kokosového oleje na to. Masážní terapie je i do, kde máte make-up na, a také umýt.

Kokosový olej na zuby Existuje několik na sociální média a blog stránek, které hovoří vysoce využitím kokosový olej jako zesvětlení zubů. To je vzhledem k anti-bakteriální domy, které by mohlo být čištění na zuby. Vaše zuby mohou jako výsledek se objeví trochu živější, protože budete mít odstraní více zubního plaku. To funguje jako bělení zubů nebo jako alternativa pro čištění.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here