Top důvodů, že nechcete ztratit hmotnost s dietou sníženým obsahem sacharidů

Dietní režimy se sníženým obsahem sacharidů jsou velmi účinné. To je vědecká pravda. Nicméně, podobně jako k jakékoliv stravě, lidé občas zastavit ubývání před dostanou přednost hmotnosti. Zde jsou top 15 důvodů, proč nechcete zhubnout na low-carb stravy. Hubnutí není přímý postup.

Top důvodů, že nechcete ztratit hmotnost s dietou sníženým obsahem sacharidůPokud vážíte na své vlastní na denní bázi, bude dny, kdy rozsah se bude snižovat a také různé jiné dny, kdy to bude určitě stoupat. To neznamená, že plán nefunguje, jako základní výstřelek, je nevýhodou. Hodně lidí ztratit hodně na váze v počáteční týden dietní plán s nízkým obsahem sacharidů, ale to je především hmotnost vody. Hubnutí bude dramaticky klesat poté předběžné fázi. Samozřejmě, hubnutí, není totéž jako hubnutí.

To je možné, zvláště pokud jste zbrusu nový hmotnost školení, získání svalové hmoty ve stejnou dobu, jak jste ztratit tuk. Ujistěte se, že jste prolévání, využít něco jiného než rozsah. Využít měřicí páska změřit svůj pas rozměr jakož i k určení, vaše tělo tuku procent každý měsíc. Navíc, fotit. Poznamenejte tvar vašeho oblečení. Pokud hledáte tenčí, stejně jako vaše šaty jsou volnější, budete prolévat tuk, bez ohledu na měřítko ukazuje.

Nemáte dostatečné snížení sacharidů

Někteří jedinci jsou mnohem více vědomi sacharidů, než ostatní. Pokud budete konzumovat low-carb a vaše váha začne stagnovat, možná máte v úmyslu snížit sacharidy také dále. V této situaci, jít pod 50 gramů sacharidů každý den. Když jdete pod 50 gramů každý den, budete určitě potřebovat odstranit většinu ovoce z vaší stravy, i když můžete mít bobule v procentech. Pokud to nefunguje, projít pod barem 20 gramů, může krátce pracovat.

Nemáte dostatečné snížení sacharidůPak můžete jíst pouze zdravé bílkoviny, zdravé tuky a také zelená listová zelenina. Vidět ji budete konzumovat skutečně nízké carb, si můžete koupit dietní follow-up zcela zdarma on-line a nahraje své spotřeby potravin na určitou dobu.

Shrnutí Pokud jste jemná na sacharidy, můžete stručně odstranit všechny potraviny bohaté na sacharidy a spotřebovávají mnohem méně, než 50 gramů sacharidů denně.

Vy jste spálil všechny čas

Bohužel, to není stále dost, aby konzumovat zdravé a vyvážené, stejně jako cvičení. Měli byste se ujistit, že vaše tělo pracuje a v ideálním případě, že se váš hormonální nastavení je příznivá. Být ve stresu za všech okolností udržuje tělo v nepřetržitém stavu „bitva nebo výlet“ – s zvýšené hladiny stresu a úzkosti, hormonální činidla, jako je kortizol.

Vy jste spálil všechny časMají kortizolu stupňů chronicky zesílení může zvýšit hlad a i chutě na nezdravé potraviny. Pokud chcete snížit stres, zkuste meditace a hluboké dýchání cvičení.Snížit rozptýlení, jako jsou on-line zprávy, a také se dozvědět více publikací, spíše. Rekapitulace chronické napětí může mít nepříznivé výsledky na hormonální nastavení, takže budete hladovější a také vám brání v hubnutí. Low-carb dieta plánu je o více než snížení využití sacharidů. Musíte změnit tyto sacharidy s originální, zdravé jídlo. Hodit každá jedna z položek, která je snížena v rafinovaných sacharidů, jako jsou bary, Atkinsova dieta plán, protože nejsou skutečné jídlo a ne dobré pro vaše zdraví. Dodržovat maso, ryby, vejce, zeleninu a také zdravé tuky, pokud potřebujete zhubnout.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here