Veganské stravy pomoc při snižování hmotnosti, ale to by měla být dokončena s radu …

Veganské stravy pomoc při snižování hmotnosti, ale to by měla být dokončena s radu ...Ti, kteří již konzumovat produkty živočišného začátku, pro většinu část, kreditní skóre vašeho výběru na starosti pro nastavení (maso výrobní cut-off odpovídá 15% všech skleníkových plynů výfuky propuštěn do atmosféry, stejně jako zvířata. Ale ve zdravotnictví to může také vzít místo seznamu-a také věda se ve skutečnosti ukázal, že nastavení, které mají být uchovávány na vegan dieta, dieta, funguje při snižování rizika kardiovaskulárních onemocnění. Nabízíme přednost zeleniny, stejně jako zeleninu může přinést řadu výhod, jako jsou nižší hladinu cukru v krvi a také cholesterolu, zlepšuje trávení a činnost zažívacího traktu a také na zmírnění známek a příznaků gastritidy. Být vegan je vám snížit váhu? Hubnutí také mistr…

  1. Kteří již jíst produkty živočišného začátku, v mnoha případech, kreditní zprávy, vaše možnost problém pro životní prostředí (produkce masa cut-off představuje 15% všech skleníkových plynů, zplodin vypuštěných do životního prostředí, stejně jako zvířata.
  2. Ale ve zdravotnictví to může také vzít místo výpisu-a vědecký výzkum ve skutečnosti ukázal, že nastavení, které mají být uchovávány na vegan dieta, dieta, funguje v minimalizovat hrozbu srdečních onemocnění.
  3. Poskytnout přednost zeleniny, stejně jako zeleninu může přinést řadu výhod, jako je snížení hladiny glukózy v krvi a hladinu cholesterolu, zlepšuje trávení a činnost střev a úleva příznaky gastritidy…

Být vegan dělá vám snížit váhu?

Ztráta hmotnosti je mnohem více rychle s tímto druhem stravy. Ve výzkumu zveřejněných v časopise Journal of American College of Výživu, v souladu s větší než 70 dospělé v procesu spalování tuků. Osoby, které dodržují dietní režim, zcela bez aktivní složky živočišného mají skutečně vrhnout přibližně dvakrát tak velkou váhu jako ostatní. Vědci se domnívají, že rostlina-založené dieta plán, urychlit metabolismus a snížit tuku v těle, ve srovnání s některými dalšími druhy potravin, s největší pravděpodobností přednost ovoce a zeleniny, a omezit některé dárky, jako jsou lahodné čokolády a také zmrzlinu, a oni obvykle vzít mléko ve složení.

Být vegan dělá vám snížit váhu?Je však nezbytné, aby se po vás, pokud vyberete tuto dietu jako způsob, jak zhubnout. Potíž je v tom, že dělá to bez podpory výživy, jako je snížit na věci z pet na své vlastní, může vést k nedostatku živin, jako je železo a vitamin B12. Veganské stravě, ani ztratíte zpracovaných potravin, stejně jako konvenční, je třeba změnit různé další možnosti, bez účinných látek z … a také to přinést skutečné výhody pro vaše zdraví, je nutné dodržovat celý koncept rostlinnou stravu plán. Rostlina-založené systému má hlavní vysoká spotřeba ovoce, zeleniny, stejně jako zelenina, v jejich all-přírodní, snížit příjem zpracovaných potravin, nebo doladit, a výběr zdravé tuky. To je ten, který zajišťuje, že sacharidy, bílkoviny a tuky musí být distribuovány rovnoměrně na domácí metě, který požadavek na vlákniny, minerální látky a také vitamíny jsou spokojeni.

Mýtus o zdravých bílkovin…

Zde je téma, které je diskutabilní! Hodně lidí si myslí, že dieta bez živočišných zdrojů potravin může dělat nemá u zdravých bílkovin vedou ke ztrátě svalové hmoty. To není tak: za účelem vybudování svalové hmoty, vaše tělo potřebuje protein bez ohledu na zdroj. Množství obsažených živin je velmi vysoká v rostlin, jako jsou fazole (7 g, do pánve-full).

Mýtus o zdravých bílkovin ...Nicméně živiny v živočišných zdrojů má výhodu, že to v současné době nese všechny důležité aminokyseliny jsou vytvořeny, jak je nezbytné integrovat několik rostlin zaručit stejný obsah živin. To je ještě nutné upravit na rozměr součásti. Například položku z filet mignon 30 g má stejný 9 g zdravých bílkovin, 400 g hub. To je ještě nutné změnit velikost oddílů. Například položka filet mignon 30 g má stejný 9 g bílkovin, 400 g hub dnes. Prosím, pamatujte si, že den-to-denní potřebu živin, které se liší, ale odhaduje se okolo 1 gram na kilogram hmotnosti, typické, zdravé dospělé.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here