Zdraví a wellness: 6 návrhy, aby se zabránilo nachlazení i chřipku v zimních měsících

Lékař objasňuje, jak přesně jednoduché postupy lze minimalizovat tím, jak vysoce jak 40% šance, dýchací onemocnění. Chilliest období roku, mnozí lidé zažívají příznaky a symptomy, jako je kýchání, výtok z nosu, ucpání nosu a kašel. Odborníci uvádějí, že v zájmu nechat od chladný a chřipka je nezbytné přijmout některá bezpečnostní opatření a dodržovat pár jednoduchých návrhů, které mohou jít dlouhou cestu v předcházení onemocnění v zimě.

Zdraví a wellness: 6 návrhy, aby se zabránilo nachlazení i chřipku v zimních měsícíchSnížené úrovně teploty umožňují okresů v prostředí interiéru, tedy zvýšení možnosti infekce v důsledku Nicméně Sníh, orl fakultní Nemocnice College of São Paulo, brazílie. Podle lékařské profesionální, podniknout kroky jako je čištění, stejně jako hydratační nos, kromě kanalizace, vhodná dieta, a záběry závisí na dni v den, kdy jsou triky, jak chránit zdraví a wellness z nemoci v této sezóně. Podobné si čistíte zuby, péče o čištění nosu je třeba na denní bázi. Také v zimním období, a také v době krize, metoda pomáhá při předcházení nachlazení, chřipky, a alergické reakce. Pokus solný prostředků o 0,9%, nabízené jako sprej, stejně jako proud kontinua. Provádí v časných ranních hodinách a také večer, clean-up má schopnost snižovat tím, jak dlouho jako 40% v období výskytu nachlazení i chřipky. Celé epizody infekce, využití, které by mohlo být více posílena.

Uklizené nose každý den

V zimě je vzduch získává sušší, narušují obranné mechanismy nosu. Zastavit dehydrataci, stejně jako zavřít Smyčku na Wellness Nosu, jít na gel, hydratační krém, který je správné pro váš nos a také všude tam, kde je pocit sucha. Sliznice vrstvy nos je pokryta řasy, mikroskopické, a také na starosti odstranění nečistot, který jsme inhalovat každý den. S vysychají, systém může být negativně ovlivněna, což nás ještě více náchylné k respiračním systému onemocnění. Zimní zvyšuje zaměření lidí v uzavřeném prostředí, umožňující šíření dýchací onemocnění.

Uklizené nose každý denPohyb infekcí, které vyvolávají chladný a chřipka zvyšuje teď v roce. Se chránit na vlastní pěst v průběhu těchto časů, alkoholem gel pro scrubing rukou, když není možné umýt. Spolu s všechny kroky kanalizace, je nezbytné, aby se vaše očkování až do dnešního dne, a to zejména v případě dětí, seniorů, a také jednotlivci s přetrvávající zdravotní podmínky. Chřipka očkování musí být provedena každý rok. To je snadno dostupné v obou trojmocný a quadrivalente, aby chránila osoby z šíření prasečí chřipky H1N1, H3N2 v Singapuru, chřipka an, stejně jako B a také linie od Victorie, kromě chřipky B Yamagata (když přijde na quadrivalente).

Hydratace je nezbytná

V zimě, jejich chuť k jídlu zvyšuje, a hodně krát, jedinci jsou descuidam o tom, co mají místo na domácí metu. Udržet si na zdraví, aby se zachovala dobře vyvážený dietní plán, a také jít s potraviny, jako celá zrna, para ořechy, sójové boby, maso, produkty, lněná semínka a ryby, jako je losos, tuňák, stejně jako sardinky, které jsou bohaté na živiny, které pomáhají v posilování odporu.

Hydratace je nezbytnáStudené počasí může snížit sedadlo, nicméně v zájmu zachování zdravé a vyvážené, je nezbytné zajistit vhodnou hydrataci v zimě. Konzumace minimálně dva litry denně vody pomůže udržet nosní sekret mnohem více tekutin, a také pomáhá v zamezení infekcí, které převažují této době kolem roku. Chilliest období roku je tady, a také s tím, že první známky změn v počasí jistě se začnou objevovat v: kýchání, výtok z nosu, ucpání nosu, kašel, stejně jako řada dalších nepříjemností, které jsou běžné na strašně cool, stejně jako chřipka. Ve snaze se dostat pryč z této chladné, trik je zlepšit léčbu nosu a také hned roku, a také dodržování jsou základní ukazatele, přesto může jít dlouhou metoda v zabránění vzniku nemoci zimní sezóny. Chladnější teploty úrovně umožňují osad v interiéru atmosféru, a tím posílení možnosti infekce popisuje Mauro Hall, orl odborník na Zdravotní středisko Universitári. Podle lékaře, provádět akce, jako je čištění a hydratační nos, spolu s hygienickým zařízením, vhodným dietní plán, stejně jako záběry záviset na den v den, kdy jsou klíče k ochraně zdraví ze stavu v té době. Podívejte se na návrhy níže uvedených:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here